Осінь. Школа. ГРВІ?
 Вересень для багатьох батьків ознаменувався не тільки початком осені, а й стартом нового навчального року. Це багато в чому хвилюючий і радісний момент, однак, сезон ГРВІ може його суттєво затьмарити.

Колектив - зона ризику

Як відомо, при ГРВІ джерелом вірусу найчастіше є сама людина. Передача його здійснюється повітряно-крапельним шляхом при особистому контакті. Відповідно, перебування в колективі - це завжди ризик зараження. Складно уявити собі більш тісний колектив для дитини, ніж школа.

При цьому з початком навчального року слідувати основному правилу профілактики зараження ГРВІ - уникати великих скупчень людей - стає неможливим. Тому необхідно шукати інші методи профілактики.

Гігієна - успішний початок профілактичних заходів

Про важливість регулярного миття рук в профілактиці різного роду захворювань сказано вже чимало. І все ж повторимо: руки потрібно мити якомога частіше! Адже найчастіше вірус в організм потрапляє через рот, а в рот - з рук, які контактували з поверхнями, на які цей вірус міг осісти. Особливо цей механізм актуальний саме для дітей. Тому важливо пояснити дитині, чому необхідно стежити за чистотою рук, у тому числі в період перебування в школі. З'ясуйте, чи є у шкільних умивальників необхідні миючі засоби, як варіант - забезпечите дитини дезінфікуючими серветками.

 Осінь. Школа. ГРВІ?


Здоров'я в повітрі

Свіже повітря в шкільних приміщеннях важливий не тільки з погляду профілактики ГРВІ, але і в цілому для гарного самопочуття дітей. Необхідно простежити, чи організоване в класі регулярне провітрювання, як часто воно здійснюється, нарешті, чи відкриваються вікна взагалі? Якщо ситуація далека від бажаного - не соромтеся піднімати ці питання на батьківських зборах. Зрештою, стежити за здоров'ям власної дитини - це в першу чергу ваш обов'язок.

Вода - шлях до здоров'я

Дуже важливо дотримувати водно-питний режим дитини. Діти в школі, як правило, поводяться дуже активно. При нестачі споживання води в таких умовах зневоднення настає досить швидко. А ослаблений нестачею води організм гірше пручається вірусам. Тому простежте, щоб дитина в школі була забезпечений питною водою.

Підключіть медикаментозну профілактику

Додатково зміцнити захисні сили дитини можна з допомогу медикаментів, наприклад противірусного засобу Кагоцел®. Він показаний дітям вже з трьох років, так що може використовуватися в якості для профілактики грипу та ГРВІ у школярів будь-якого року навчання. З профілактичною метою препарат приймається тижневими циклами: по одній таблетці на день в перші два дні, потім п'ятиденний перерву, потім цикл починаємо спочатку. Серед багатьох переваг препарату можна виділити невеликий розмір таблетки - дитині нескладно буде її проковтнути. Крім того, слід зазначити, що препарат може використовуватися не тільки для профілактики, але і з лікувальною метою: якщо уникнути зараження дитини не вдалося, Кагоцел® можна застосувати для лікування хвороби.

 Осінь. Школа. ГРВІ?


Рух - невід'ємна складова дитячого здоров'я

Важливо розуміти, що із закінченням навчального дня необхідність у профілактичних заходах не закінчується. Зміцнювати захисні сили дитини можна і потрібно і вдома. Важливо подбати про те, щоб у дитини було достатньо часу для відпочинку від навчальних навантажень, для ігор на свіжому повітрі, для фізкультури. Часом гра у футбол у дворі може стати навіть важливіше виконання чергового домашнього завдання. Ніякі навчальні успіхи не стоять жертв у вигляді дитячого здоров'я.
І не забивайте не можна вибрати зі списку рекомендованих для профілактики заходів тільки одну і покладати на неї всі надії. Захист від хвороб буде успішна тільки тоді, коли всі заходи дотримуються комплексно.

www.kagocel.ru

Є протипоказання. Перед застосуванням проконсультуйтеся з фахівцем.

Номер реєстраційного посвідчення: P N002027 / 01 від 19.11.2007


 Супергероям - супербінти!
 Ваша дитина любить грати в Джеймса Бонда і Людини-Павука? А адже діти - це і є справжні герої, адже вони безстрашно лазять по парканах і деревах, захищають кошенят від грізних собак, безстрашно залазять на велосипед навіть в самий перший раз. І, звичайно, супергероям потрібні суперзасіб, які допоможуть швидко вилікувати «бойові рани» і продовжити захищати планету від лиходіїв.

Суперфіксація від Пєха-Хафт - яскрава і надійна

На жаль, накласти пов'язку на рану або садно недостатньо для благополучного і швидкого загоєння. Дітей важко втримати на місці, змусивши цілий день читати або малювати. Жвавість призводить до того, що пов'язки з марлевих бинтів у дітей постійно сповзають і розв'язуються. Це може не тільки збільшувати термін загоєння, але й загрожує попаданням інфекції.

Для надійної фіксації пов'язки у дітей вам не обійтися без самофіксірующіеся бинта Пєха-Хафт. Особлива структура тканини з подвійним ефектом зчеплення і мікроточечной клейовий просоченням дозволяє вам обійтися для фіксації одним цим засобом і в рази підвищити міцність пов'язки. Досить просто притиснути кінець бинта - і будь-пов'язка надійно зафіксована. Сильна фіксація, однак, не означає, що рухи будуть скуті. Якраз навпроти - еластичність бинта Пєха-Хафт повністю зберігає рухливість суглобів. І при цьому ви можете бути впевнені, що пов'язка не сповзе і не розтягнеться, тому вона буде триматися набагато довше, ніж звичайна.

Не можна не відзначити, що бинт дуже економічний у використанні, що також важливо. Досить виконати півтора-два витка, і будь-яка пов'язка буде надійно зафіксована.

Додаткова перевага бинта, яке напевно оцінить ваш супергерой або супергероїня, - це не тільки білий, але також синій і червоний колір. Пов'язка, зафіксована таким бинтом, - це не тільки веселе прикраса, а й зниження маркості, що дозволить уникнути зміни пов'язки тільки тому, що бинт забруднився.

Унікальні бинти проти набряків

Як відомо, у разі розтягнень і вивихів формується набряк, від якого необхідно позбутися, щоб якомога швидше відновити порушену функцію. Для активізації кровообігу і лімфовідтоку якнайкраще підійде еластичний компресійний бинт Пюттербінт. Складається на 100% з бавовни, він гіпоалергенний і повітропроникний. Ви будете здивовані, але цей бинт можна прати і прасувати, а потім використовувати повторно!

Ще більш інноваційним продуктом є еластичний бинт з охолоджуючим ефектом DermaPlast CoolFix. Охолоджуючий ефект цього бинта триває до двох годин, і при цьому його використання не загрожує переохолодженням, як у випадку з льодом.

Ці унікальні бинти незамінні як в домашніх умовах, так і під час подорожей, виїздів на природу, спортивних змаганнях і взагалі завжди і скрізь.

Ідеаласт колор когезії - для стабільного бандажа

Ідеаласт колор когезії (Idealast color cohesive) - це когезивних (тобто самофіксірующіеся) повітропроникний еластичний бинт з двостороннім ефектом зчеплення, який дозволяє зберегти стабільність пов'язки. Ідеаласт можна використовувати для надміцної фіксації пов'язок всіх видів. Без нього також не обійтися, коли є необхідність в компресійної пов'язці на рану, щоб зафіксувати шину. Він довго зберігає свої властивості, простий у використанні, не піддається випромінюванню, а також не прилипає до шкіри і волоссю (знімається безболісно і без залишку). При необхідності його можна стерилізувати.

Це дуже естетичний бандаж, який також буває синього і червоного кольорів.

Як бачимо, у Хартманн є все, що потрібен супергероям для їх супербитви і суперпобед. Таким засобам позаздрить сам Джеймс Бонд!


 ПЕРША ДОПОМОГА від Хартманн при ударах і розтягненнях для юних чемпіонів
 День у день кожна дитина ставить рекорди - якісь на фізкультурі (підтягнувся краще за всіх у класі!), Якісь - у дворі (швидше за всіх їздить на велосипеді!). Батьки щиро радіють за успіхи своєї дитини, проте не слід забувати і про те, що перемоги нерідко бувають пов'язані з травмами.

Під час падіння з велосипеда, спортивного снаряда, гірки, гойдалок завжди є ризик отримання ударів і розтягувань. Про те, як надати першу допомогу і які інноваційні засоби для цього використовувати ми і поговоримо в цій статті.

Звичайно, засоби для надання першої допомоги треба завжди тримати напоготові. Тому подбайте про те, щоб у вашій домашній та дачної (похідної, туристичної) аптечці були присутні всі основні засоби для надання належної допомоги. Вони не займуть багато місця, але подарують вам відчуття спокою і впевненості. Використовуючи їх при саднах або розтягненнях, ви можете бути впевнені в тому, що надали своєму синові чи доньці найкращу допомогу.

Ваші дії

Якщо ваша дитина прийшов додому зі садном, посадіть або покладіть його і прикрийте садно стерильним матеріалом (наприклад, стерильними марлевими серветками). Потім подбайте про те, щоб не занести інфекцію в отриману рану. Для цього важливо обробити руки. Засіб, який завжди має бути у вас вдома напоготові, - це антисептик для обробки рук Стериллиум (Sterillium) . Сьогодні його успішно використовують не тільки медпрацівники, але і всі, хто піклується про здоров'я своєї родини. Крім того, Стериллиум не сушить руки, а значить, ви піклуєтеся і про свою шкіру.

Обробіть садно, уникаючи попадання спиртовмісної кошти в саму рану, тому обробляйте тільки навколо. Не використовуйте для цього «чудо-мазі» і масла, оскільки це може ускладнити доступ до рани.

При лікуванні невеликих саден першим шаром необхідно накласти стерильну атравматичну пов'язку Бранолінд Н , До складу якої входить перуанський бальзам, відомий своїм вираженим антисептичну та ранозагоювальну дію. Бранолінд Н являє собою сіточку з досить великими осередками з мазевої основою, що дозволяє безболісно провести перев'язку. Пов'язка може перебувати на рані до 3-х днів. При цьому терміни загоєння рани скорочуються, а ви економите свій час, гроші і нерви.

Як відомо, дитину хвилює далеко не тільки отриманий забій або садно. Набагато більш глобальної «катастрофою» для дітей завжди є «домашній арешт» або заборони, дуже до нього близькі. Діти чекають не дочекаються, коли їм знову може буде ганяти на велосипеді і ставити нові рекорди. Щоб не нашкодити отриманим ранам, уникнути ризику інфікування і тривалого загоєння, можна використовувати самофіксірующіеся бинт Пєха-Хафт , Що забезпечує найкращу фіксацію пов'язок у дітей. Слід зазначити, що інноваційний бинт дуже економічний у застосуванні - досить півтора-два витка, щоб надійно закріпити будь-яку пов'язку. Фіксація забезпечується особливою, подвійною структурою тканини. Завдяки подвійному ефекту зчеплення і мікроточечной клейовий просочуванні, бинт не потребує додаткової фіксації - досить просто притиснути кінець бинта, і пов'язка буде надійно закріплена. Еластичні властивості бинта аніскільки не сковують рухів. При цьому бинт не сповзає і не розтягується, так що пов'язка буде на місці, навіть якщо ваш юний чемпіон продовжить «завойовувати нагороди, кубки та вимпели Олімпіаді». До того ж, бинт випускається не тільки в білому, але і в червоному та синьому кольорах - яскравих і енергійних, і, звичайно, не таких мазких.

Швидке загоєння саден

Ефективно захистити закриті садна і створити найкращі умови для їх загоєння допоможе і інноваційна пов'язка Космопор Антібактеріал . Це засіб настільки унікальне, що при захисті і загоєнні саден можна обійтися і їм одним.

Космопор Антібактеріал - це стерильна самоклеящаяся пов'язка, всередині якої знаходиться всмоктуюча 4-хслойную подушечка нового покоління з технологією ДрайБаррьер. Ця унікальна технологія являє собою чотири шари, які захищають рану і сприяють її якнайшвидшому лікуванню. Перший, контактний шар, являє собою проникну атравматичну мікросетка, яка оберігає пов'язку від приклеювання до рани. Другий шар зроблений з віскози та вбирає рідину з рани, перерозподіляючи її в наступний шар. Третій шар, із вмістом срібла, являє собою мікросетка, покриту металевим сріблом, яке відоме своїми антибактеріальними властивостями. Четвертий шар, абсорбуючий, блокує ранову рідина в подушечці навіть при тиску.

Таким чином, Космопор Антібактеріал дозволяє мінімізувати ризик потрапляння в рану інфекції і прискорює загоєння. До того ж, пов'язка абсолютно безболісно видаляється. Втім, міняти її вам доведеться рідше, ніж звичайну.

Спеціально для дитячих ліктів і колін, які так часто обдираються об асфальт, Хартманн пропонує Cosmos kids antibacterial. Цей пластир також створений на основі технології ДрайБаррьер, а особлива форма і наявність картинок роблять його справжньою прикрасою для дітей, якими вони будуть пишатися і хвалитися перед своїми друзями.

Ще одне унікальне засіб для лікування саден - це гидроколлоидная пластир Космос гідроактівні. Він дозволяє не тільки скоротити терміни лікування саден, але і є ефективним знеболюючим. Особливість цього пластиру в тому, що він відразу полегшує біль, при цьому формуючи над раною вологе середовище, яка допомагає швидкому загоєнню, абсорбує ранову рідина, захищає від мікробів і при цьому дозволяє рані «дихати». Пластир не приклеюються до рани і може залишатися на шкірі до 7 днів.

Щоб уникнути можливої ​​алергії (якщо у дитини алергія на пластир), можна скористатися гіпоалергенними пластирами в рулонах і котушках ОМНІ. Вони бувають не тільки різної сили фіксації, а й створені для різних типів шкіри, у тому числі для самої чутливої ​​дитячої. Так, для чутливої ​​шкіри підійде пластир з шовку Омнісілк в зеленій котушці, а для особливо чутливої ​​шкіри - пластир з нетканого матеріалу Омніпор в жовтій котушці.

Еластичні бинти від Хартманн проти розтягнень

Якщо ваша дитина постраждав вивиху або розтягування, дуже важливо зняти набряк, що необхідно для якнайшвидшого одужання. Поліпшити кровообіг і лімфовідтікання допоможе еластичний компресійний бинт Пюттербінт. Він на 100% бавовняний, повітропроникний і не викликає роздратування шкіри. Цей інноваційний бинт можна прати і прасувати. Зафіксувати бинт допоможе все той же пластир Омніпласт, який ми вже згадували.

Ще одна унікальна розробка Хартманн - еластичний бинт з охолоджуючим ефектом DermaPlast CoolFix . Його охолоджуючу дію триває до двох годин, не створюючи ризику переохолодження (як це буває зі звичайним льодом, який можна тримати більше 15 хвилин). Цей бинт незамінний в будь-яких обставин - походах, поїздках, спортивних заходах, а також будинки, де юні чемпіони продовжують гратися і тренуватися.

Бренд Хартманн бажає юним чемпіонам нових перемог і рекордів без саден і ударів. Але якщо все ж неприємність трапилася, швидше одужуйте і з новими силами продовжуйте боротьбу за звання чемпіонів!