Небезпеки для вашої шкіри, про які ви не здогадуєтеся
 Що являє головна шкода для шкіри? Сонячні промені, токсичні інгредієнти косметики, шкідливі звички ... Але не тільки. Бактерії - ось ще один ворог, що підстерігає вашу шкіру майже на кожному кроці. Дізнайтеся, як захиститися від мікробів, грибків і бактерій, що руйнують вашу шкіру.

Правило 3-х секунд

  Іноді це правило називають «правилом 5-и секунд». Але це не дуже велика різниця. А сенс правила в наступному. Бактерії з підлоги потрапляють на предмет, що впав обов'язково, і шанс врятуватися від них є тільки тоді, коли контакт з підлогою триває миті. Якщо такий контакт становить 3 секунди і більше, то це означає, що всі мікроби, що живуть на підлозі, вже перекочували на предмет, що впав.

Таке правило завжди приходить в голову, коли на підлогу падає шматок хліба або піци. Але варто його згадати і в тому випадку, коли на підлогу впала кисть для макіяжу, помада, серветка для обличчя та інше. Запам'ятайте це, і знайте, що ризики дійсно підстерігають нас повсюдно. І іноді достатньо кількох секунд, щоб шкіра почала страждати і хворіти.

Ваше рушник

Шокуючий факт був опублікований не так давно. Виявляється, на рушник може накопичуватися не менш бактерій, ніж в ... унітазі. Дослідники порівняли зразки середовища в туалеті і на рушниках, і з'ясували, що останнє - відмінна живильне середу для бактерій. Адже положення поглиблює вологе середовище, в якій знаходяться рушники, а вологість дозволяє бактеріям розмножуватися з подвоєною силою.

Вихід?   Як можна частіше міняти рушники, краще - кожен день. Крім цього, сушити рушники і зберігати рушники для обличчя і для тіла окремо.

 Небезпеки для вашої шкіри, про які ви не здогадуєтеся


Наволочки

Наволочки ще більші збирачі бактерій, ніж рушники. Тому що до всіх вище перерахованих факторів додається піт, шкірні масла, мертві клітини шкіри, які впливають на шкіру протягом всієї ночі.

Вихід?   По-перше, спите на спині. Це, звичайно, не вирішує проблему повністю, але трохи допомагає. До того ж, сон на спині затримує ріст зморшок і запобігає набряки. По-друге, періть наволочки якомога частіше, хоча б 1 раз на 2-3 дні. І не використовуйте кондиціонер для білизни або занадто ароматизуючий порошок, така наволочка буде додатково подразнювати шкіру.

Зайва гігієна

За день на шкірі скупчується величезна кількість бруду і пилу. Тому очищення обличчя стає важливою складовою щоденної гігієни. Однак це не означає, що мити обличчя варто так часто, як це можливо. Адже є жінки, які вдаються до вмивання з миючим засобом до 4-5 разів на день. Оптимальним є очищення обличчя з миючим засобом не частіше 2-х разів на добу. Більш часте умивання призводить до того, що шкіра втрачає свій захисний бар'єр, і стає більш сприйнятливою до тих же бактеріям і бруду.

Вихід?   Очищення повинно проводитися вранці і ввечері. Деякі помилково думають, що вранці шкіра чиста і обмежуються тільки обполіскуванням особи. По-перше, згадайте про постільну білизну, яка спочатку вбирає жири і масла, а потім протягом ночі віддає це все назад в шкіру. По-друге, не забувайте, що вночі шкіра виділяє піт і мертві клітини. І якщо це все не очистити, то наступний продукт у вигляді зволожуючого крему або BB-крему просто покриє їх, і протягом дня пори будуть забиті брудом. В результаті, і шкіра буде страждати, і доглядає продукт не буде належним чином діяти.

Пропускати ранкове вмивання не варто, але якщо шкіра дуже суха - слід переключитися на ніжне, мало піниться миючий засіб.

 Небезпеки для вашої шкіри, про які ви не здогадуєтеся


Недостатня гігієна

Коли ми говоримо про чистоту шкіри обличчя, слід в першу чергу звернути увагу на чистоту ... шкіри рук. Руками ми наносимо практично всі уходовие кошти, руками ми розтушовуємо декоративну косметику, руками ми торкаємося особи більше 100 разів на день і т.д.

Вихід?   Мити руки перед умиванням обличчя. По-друге, мити руки в процесі уходовой процедури. Що мається на увазі? Наприклад, ваш відхід складається з двох продуктів: сироватки і крему. Після того, як ви завдасте сироватку, слід почекати як мінімум 5 хвилин, щоб продукт повністю вбрався і почав працювати, і тільки після цього наносити крем. І хто може 5 хвилин сидіти без діла? Звичайно, ви перевірите електронну пошту, подивіться телевізор або прочитаєте газету. Отже, на руках знову осяде якусь кількість бактерій. Тому дерматологи кажуть про те, щоб мити руки в процесі уходовой процедури.

Смартфон

Це пристрій неймовірно спростило наше життя, ми користуємося телефоном не тільки для розмов і виходу в електронну пошту, він показує нам дорогу, допомагає дізнаватися новини, дає можливість фотографувати, знімати кіно і ще багато-багато корисностей має у своїх функціях. Але саме ця його багатофункціональність призводить до того, що телефон стає розсадником мікробів. Одне з досліджень виявило, що на 1 квадратному сантиметрі поверхні смартфона може бути більш 30000 бактерій, а в цілому їх може налічуватися мільйони!

Дерматологи вже відзначають зростання подразнень на шкірі через смартфона, яким ми торкаємося особи сотні разів упродовж дня. Нагрівання пристрою тільки підсилює негативний вплив і ріст бактерій.

Вихід?   Він простий. Це антибактеріальні серветки, які повинні бути завжди у вашій сумочці. Вони не займають багато місця, а допоможуть запобігти прищі і роздратування на шкірі. А вдома можна обробити телефон і планшет антибактеріальним спреєм. Є також ще один оригінальний рада від дерматологів: як можна частіше включайте «гучний зв`язок», щоб не торкатися телефоном свого обличчя.

 Небезпеки для вашої шкіри, про які ви не здогадуєтеся


Окуляри

З усіх аксесуарів окуляри найбільш небезпечні для шкіри, оскільки знаходяться в безпосередній близькості від чутливої ​​шкіри навколо очей. Небезпеки все ті ж: мертві клітини, шкірне сало, пил і бруд, які накопичуються на лінзах і оправі.

Вихід?   Як і у випадку з смартфонами, регулярне очищення врятує ситуацію і не дозволить піддавати шкіру ризикам.

Пензлі для макіяжу

А також аплікатори, спонжи, пуховки. Всі ці інструменти краси накопичують купу бактерій. А найнебезпечнішими є ті, які застосовуються при вологому методі нанесення макіяжу. У вологому середовищі мікроби розмножуються набагато швидше. Сухі кисті теж накопичують пил і бруд.

Вихід?   Важливо хоча б 1 раз на тиждень мити кисті і спонж. І пам'ятайте, що залишені на місяць без миття аплікатори і кисті вже становлять серйозну небезпеку, було доведено, що 1 місяць - критичний період, який призводить до дуже небезпечної концентрації мікробів.
Автор: Тамара Василівна


 Чок-чок, каблучок
 З настанням весни все більше жінок надягають туфлі на високих підборах. Учені говорять, що більшість з нас за день робить приблизно 19 000 кроків. А за все життя, навіть уявити важко, ми проходимо відстань, рівну відстані від Землі до Місяця. Фантастика, та й годі!

Трохи історії
Хто винайшов перше взуття - невідомо. Але ось, археологи США виявили велику кількість сплетених з трави сандалій і віднесли свою знахідку до часу кам'яного століття.

Кажуть, що високі підбори винайшли чоловіки для особистого користування, а саме йдеться про землепашцу Стародавнього Єгипту, які використовували каблуки для упору, щоб легше було пересуватися по пухкій землі.

Пізніше каблуки прижилися на чоловічих ботфортах, допомагаючи вершникам утримуватися в сідлі.

Кажуть, що щось, що нагадує сучасний каблук, винайшов Леонардо да Вінчі. Однак у Європі каблуки поширилися тільки в XVII столітті. Так в 1680 році жінки стали носити взуття на такому високому і тонкому каблуці, що пересуватися могли, тільки спираючись на тростину.

Чоловіки також стали носити високі підбори, а імператори видавали укази, які наказували, якого стану, яку висоту каблука дозволено носити. Найвищі каблуки носили члени королівської сім'ї і знатні люди. Червоні підбори дозволялося носити тільки дворянству.

У XVIII столітті чоловіки перестали носити високі підбори, а у дам наймоднішим вважався тонкий каблук до 10-12 см заввишки. Вважалося, що саме такий каблук робить жіночу фігуру витонченою.

Французька революція 1789 року припинила знущання над здоров'ям жіночих ніг на цілих 50 років. Жінки стали носити взуття на плоскій підошві. Навіть на балах танцювали в шовкових туфлях на шкіряній підошві. В кінці XIX століття повернулася мода на високі підбори.

Багато молодих дівчат і навіть дорослі жінки впевнені, що варто їм надіти туфлі на підборах-шпильках, як усі чоловіки опиняться біля їхніх ніг. Жаль, на жаль. Але деякі недоліки фігури каблук може замаскувати . Наприклад:

- Тонкі високі підбори повні ноги ще більш повнять, а всю фігуру роблять огрядною. А ось широкий, низький каблук затушовує недоліки ніг і фігури.
- Худі ноги на високих підборах виглядають як ходулі. Зате низький не надто тонкий каблук, робить такі ноги витонченими.

 Чок-чок, каблучок
 Каблук і жіноче здоров'я
Високий каблук завдає часто непоправної шкоди здоров'ю. Викликає такі захворювання, як викривлення хребта і варикоз. Лікарі всіх країн кажуть, що каблук вище 5см небезпечний.

Доктор Марія Черутти досліджувала жінок у віці до 50 років, і з'ясувала, що у тих, чия стопа перебувала під кутом 15 градусів до землі (приблизно відповідає підйому стопи при носінні каблуків в 5см), постава залишалася такою ж гарною, як і у тих, хто носив взуття без підборів. Однак і такий каблук не слід носити більш 4:00 в день.

Якщо ж жінка часто, а тим більше постійно, носить високий каблук, то вона ходить як би на пальцях, отчого порушується кровопостачання ніг. Слабшають нігтьові пластини, починають тріскатися, з'являється грибок, натоптиші, ноги набрякають.

 Чок-чок, каблучок
 Побережемо ніжки
Ці прості поради повинні допомогти.

- Гарними, модними і безпечними для ніг є туфлі на високій платформі.

- Лікарі кажуть, що якщо ви на роботу йдете у взутті на високих підборах, то в офісі її потрібно поміняти на взуття з плоскою підошвою.

- Під час перерв і після роботи корисно масажувати стопи.

- Увечері робити теплі ванночки для ніг з очищеннями картоплі, травою полину, шавлії.

- Під час сидіння за комп'ютером, взуття корисно під столом знімати і робити нескладна вправа, активізує кровообіг - потягнути пальці ніг на себе, потім витягнути їх.

- Будинки корисно сидіти з піднятими ногами або прилягти ненадовго, підклавши під ноги валик.

- Якщо ноги розпухли, то допоможе прохолодна ванночка для ніг.

- При болях народна медицина рекомендує робити ванночки з відвару червоно-білого конюшини. Жменя конюшини заварити 1 літром окропу на 1:00 в термосі, процідити, долити в ванночку.

- Біль вщухне, якщо 1 чайну ложку солі насипати в 1 склянка рослинного масла, розчинити і втерти суміш у підошви на ніч.

- При пітливості вранці, перш ніж надіти панчохи, колготки, між пальцями й підошви посипають порошком борної кислоти, втирати не потрібно, ввечері вимити ноги в теплій воді.

- Якщо розтріснулися п'яти, то потрібно втерти в шкіру ялицевий бальзам, а зверху закріпити марлеву пов'язку.

А щоб не мати проблем з ногами, нам, напевно, слід взяти приклад з європейських жінок, які носять взуття на підборах дуже рідко, тільки в особливих випадках. Адже краса жінки залежить не від каблуків, а від її віри в себе, вміння себе подати, від щирої посмішки і доброзичливого ставлення до оточуючих.
Автор: Наталя Алексєєва