Критичні дні: прокладки, тампони, менструальні чаші або таблетки?
 Менструація - природний стан жіночого організму. Нормальний регулярний цикл практично не доставляє дискомфорту жінці, за винятком, хіба що, мук вибору - який засіб гігієни перевагу? Про перевірених часом прокладках і тампонах, а також інноваціях - менструальних чашах і таблетках від критичних днів розповідає myCharm.

Прокладки

Дихаючі і з крильцями, пахучі і дискретні, денні та нічні - сьогоднішній вибір прокладок величезний і це здорово! В умовах жорсткої конкуренції виробників гігієнічних засобів ми можемо отримати дійсно якісний продукт гігієни, який підходить нам за всіма параметрами - формою і товщині вироби, місткості виділень і навіть ступеня липкості зворотного боку продукту.

Щоб не траплялося «протікань» потрібно вибирати прокладки, орієнтуючись на обсяг менструальної крові, яку щомісяця втрачає ваш організм. Для мізерних виділень (1-3 мл.) Підійдуть прокладки 2 крапельки, для помірних (3-9 мл.) - 3 крапельки, для рясних (7-15 мл.) І гранично рясних виділень (9-20 мл.) - Відповідно , 4 і 5 крапельок. Малюнок на прокладці 6-8 крапель показує приналежність продукту до засобів нічний гігієни, такі прокладки мають видовжену форму і більш широку поверхню в порівнянні з денними варіантами.

Переваги прокладок очевидні: простота використання і легкість зміни. Кров не застоюється в організмі жінки і тут же покидає тіло - це важливий момент здоров'я нашого організму. Однак він же тягне за собою і негативні сторони, хімічні речовини і синтетичні матеріали, які виробник використовують під час виготовлення прокладок, при зіткненні з виділеннями сприяють розмноженню бактерій на поверхні піхви. З цієї причини жінки частіше страждають молочницею, отримуючи дискомфорт від сверблячки і почервоніння. Вчені попереджають, що близько 80% захворювань жіночої статевої сфери обумовлені синтетичними засобами гігієни. Є над чим подумати!

Якщо попередня інформація вас не вразила і прокладки для вас як і раніше кращий вибір, спробуйте новинку - аніонові прокладки. За рахунок особливого аніонового чіпа, вбудованого в верхній всмоктуючий шар прокладки, остання набуває дивовижні властивості: зменшує запальні процеси, впливає на рясність менструації і не дає розмножуватися бактеріям. Фантастика, та й годі! Жінки в східних країнах і на Заході вже встигли оцінити інновацію, чому б не спробувати і вам?

Тампони

Невеликі ватяні валики обтічної форми з жолобками на бічній поверхні і ниткою на кінці - так само звичні нам, як і прокладки. За рахунок спеціальних аплікаторів, а іноді і без них, тампон вводиться в піхву і дозволяє насолоджуватися життям, не думаючи про критичні дні мінімум 3-6 годин. Після цього тампон легко видаляється і змінюється новим. Процес цей, звичайно, не дуже приємний, але почуття захищеності того варто.

Мініатюрні тампони створені для періоду, коли виділень зовсім небагато, ступінь їх поглинання 6-9 мл, середні тампони - норма для всіх, яка обмежується 9-13 мл. виділень, а ось найбільші тампони - прерогатива дівчат і жінок з рясними менструаціями, вбираність цього засоби гігієни 12-15 мл.

Вибираючи засіб гігієни, майте на увазі, що «запасливість» про всяк випадок у вигляді максимального числа крапельок з тампонами не працює. Потовщене і ущільнене виріб висушить слизову і доставить вам відчутний дискомфорт. Тому число крапельок тільки за потребою!

 Критичні дні: прокладки, тампони, менструальні чаші або таблетки?


Менструальні чаші

Діють за аналогією з тампонами, тільки мають зовсім інший зовнішній вигляд. Ця інновація, яка вже встигла полюбитися багатьом жінкам, виконується у вигляді невеликого еластичного ковпачка, який вводиться в піхву. Менструальна кров накопичується в ньому, а потім виливається, засіб гігієни миється і дезінфікується, після чого його можна знову використовувати. Виробники стверджують, що чашу годі й спорожняти до 12:00, але у гінекологів на це свою думку. Не рідше, ніж в 4:00 - свідчать ескулапи медицини і підтверджують свої слова медичними дослідженнями.

Оскільки чаша увазі накопичення виділень в організмі жінки, вона, як і тампон, володіє одним істотним недоліком - підвищує ризик отримання інфекції або запалення. Крім того, не завжди буває зручним її витягти поза домом, гарненько промити і дезінфікувати. Навіть якщо у вас в запасі кілька чаш, використану все одно доведеться спорожнити і промити водою. В цілому, засіб гігієни непогане.

Таблетки від менструації

Буквально днями австралійські вчені представили світу ліки від менструації. Це таблетки, які за аналогією з контрацептивними засобами оберігають від небажаної вагітності, скорочуючи при цьому кількість критичних днів. Якщо у стандартних таблеток на менструацію відводиться 5 днів на місяць, то цей засіб вам може запропонувати всього 3 циклу в рік! Виробники стверджують, що це скорочення безпечно для жіночого організму, а навіть навпаки - сприяє продовженню продуктивного віку. Відбувається це зважаючи збереження запасів яйцеклітин. Звучить заманливо, чи не бажаєте спробувати?

Міцного вам здоров'я, милі жінки!
Автор: Наталя Бартукова


 Як правильно чистити вуха?
 Мало хто знає, але нас насправді вушна сірка зовсім не є брудом, саме тому не потрібно її намагатися ретельно вичистити зі своїх вух. Більш того, чим частіше ви проводите чистку вух і намагаєтеся глибше проникнути всередину, тим ... гірше робите своїм вухам! Адже якщо ваші вуха абсолютно здорові, то вони можуть прекрасно очиститися і без сторонньої допомоги! Як? Дізнайтеся з нашої статті.

Процес самоочищення досить простий, як і зростання нігтів. Шкірний покрив в слуховому проході весь час зсувається назовні через свого зростання, причому відбувається це досить швидко. Це пояснюється тим, що самоочищення сприяє будь-який рух скронево-нижньощелепного суглоба, а він рухається кожен раз, коли ми їмо, кашляємо і просто розмовляємо.

 Як правильно чистити вуха?


Просуваючись вперед від барабанної перетинки до входу в слуховий прохід, сірка, що складається з сальних і сірчаних залоз, допомагає очистити прохід від сторонніх часток і відмерлих клітин. Так само вона захищає вушний прохід від негативних впливів і зволожує його. У міру свого просування до входу, сірка змінює колір, утворюючи в кінцевому підсумку коричневе колечко біля самого входу в слуховий прохід, і тільки це колечко необхідно акуратно зчищати, не проникаючи вушної паличкою глибше. Наслідком більш глибокого проникнення стане лише те, що ви проштовхне частина сірки ... назад всередину до барабанної перетинки і створите там сірчану пробку, а це погіршить ваш слух і навіть викличе сильні головні болі!

 Як правильно чистити вуха?


Однією з головних причин, по якій утворюються сірчані пробки, є те, що більшість людей неправильно доглядають за зовнішнім вухом: часто використовують ватяні палички, а також будь-які підручні засоби - начебто шпильок, сірників або навіть кулькових ручок. Для того, щоб уникнути утворення сірчаних пробок та інших «вушних» проблем, необхідно запам'ятати деякі рекомендації для правильного чищення вух:

• Видалення вушної сірки можна робити тільки біля входу в слуховий прохід - там, де утворюється коричневе колечко. Більш глибоке проникнення може порушити природне самоочищення і проштовхнути сірчаний згусток до барабанної перетинки, звідки він вже не зможе просунутися під час жувальних дій. Через це грудку стане більш щільним і з часом перетвориться на сірчану пробку.

• Найбільш безпечним способом видалення пробок є її розчинення за допомогою оливкової олії або морської води, а також спеціальних розчинників.

 Як правильно чистити вуха?


• Пробку можна видалити за допомогою 3% перекису водню. Для цього наберіть в спеціальний шприц для вуха перекис небудь іншу рідину для вух. Засіб має бути обов'язково кімнатної температури. Потім нахиліть голову вбік, так щоб очищуване вухо було зверху. Акуратно прикладіть до вушного отвору шприц і влийте пару крапель перекису у вухо. Відразу після цього ви почуєте шипіння, яке відбувається через реакцію перекису і сірки. Як тільки шипіння стихне, нахиліть голову у зворотний бік, щоб рідина спокійно витекла з вуха.

• Якщо ви помітили, що сірчані пробки стали з'являтися дуже часто, то слід звернутися за допомогою до лікаря.

 Як правильно чистити вуха?


Що необхідно знати про чищення вух?

1) Намагайтеся використовувати якомога рідше ватяні палички - одним невірним рухом ви можете пошкодити слух.

2) Після купання прочищуйте вуха перекисом водню. Це набагато легше і безпечніше.

3) Не використовуйте перекисом частіше, ніж один раз на тиждень.

4) Якщо у вас були проблеми з вухами або спостерігалася перфорація перетинки, перекис водню використовувати не можна.

5) У випадку, коли ви ніяк не можете самі вилучити сірчану пробку, негайно зверніться до лікаря.

Дотримуючись основні правила та рекомендації з чищення вух, ви ніколи не будете мати проблем зі слухом, а головне вбережете себе від безлічі проблем зі здоров'ям, які можуть виникнути через настільки дріб'язковим речі як вушна сірка.
Автор: Яна Колосовська