Брекети - для здоров'я і ... для стилю!
 Сьогодні люди приділяють дедалі більшу увагу здоров'ю зубів. Усі намагаються стати володарями голлівудської усмішки, навіть якщо від природи їм така не дана. Ви помічали, що коштує всього лише посміхнутися - і до вас відчують особливу прихильність? Посмішка допомагає вирішити різні проблеми, розташовує до себе і приносить радість всім оточуючим. Але що робити, якщо зуби нерівні? У цьому випадку на допомогу приходять брекети. Не сприймайте їх як прикру перешкоду! Вони можуть стати частиною вашого іміджу. Головне - правильно підібрати їх і не боятися демонструвати!

Для чого служать брекети?

Брекети допомагають вирівняти зуби, виправити прикус. Вони складаються з замочков , Спеціальним клеєм прикріплених до зуба, і дуги , Вміщеній в пази замочков. На зуби чиниться тиск, акуратно зміщує і компенсаційна їх. Звичайно, щоб домогтися бажаного результату, знадобитися не менше року, зате красиві зуби будуть радувати все життя!

 Брекети - для здоров'я і ... для стилю!


Неправильний прикус - це тільки естетична проблема ? Виявляється, ні. Коли зуби рівномірно змикаються, між ними правильно розділяється жувальне навантаження. При неправильному прикусі одні зуби перевантажуються, а інші слабо задіюються. Тиск, який чиниться зубами один на одного, може стати причиною їх розхитування і випадання. Вагався пережовування їжі, можуть виникати порушення шлунково-кишкового тракту. Часом з'являється клацання в щелепи і навіть лицьова асиметрія.

 Брекети - для здоров'я і ... для стилю!


Які бувають брекети?

На сьогоднішній день існує безліч різноманітних видів брекет-систем. Їх можна підібрати на будь-який смак.

За місцем розташування   вони бувають:

• вестибулярні (знаходяться зовні зубів);

• лігвальние (з внутрішньої сторони).

За часом впливу:

• постійні (використовується для дорослих і дітей з яскраво вираженим зміною прикусу);

• знімні (використовуються на ранніх стадіях).

По виду матеріалу:

• металеві (найдешевший і міцний варіант);

• пластикові;

• керамічні.

За кольором   брекети можуть бути різними. Можна вибрати свій улюблений відтінок або використовувати комбінацію з декількох кольорів. Великою популярністю користується синій, фіолетовий, жовтий, червоний і рожевий колір.

 Брекети - для здоров'я і ... для стилю!


Як вибрати брекети?

Щоб відповісти на це питання, треба розібратися з усіма перевагами та недоліками різних видів брекет-систем. Часто визначальним моментом стає зовнішній вигляд. Він безпосередньо залежить від використовуваного матеріалу.

Основна перевага металевих брекетів   - Доступна ціна і висока надійність. Однак у перший час після їх установки може відчуватися роздратування ясен. В даний час в багатьох країнах брекети починають сприйматися як символ забезпеченості і статусу   сім'ї, тому часто перевага віддається металевим системам через їх помітності .

 Брекети - для здоров'я і ... для стилю!


Керамічні брекети   акуратні і менш помітні, але у них є ряд мінусів. Вони дорожчі металевих і вимагають більш тривалого курсу лікування.

Сапфірові брекети   неймовірно естетичні. Вони стійкі до утворення нальоту і до дії фарбувальних речовин. Їх краще всього використовувати для зубів світлого відтінку. З сапфіровими брекетами треба звертатися максимально дбайливо, оскільки вони відрізняються підвищеною крихкістю.

Пластикові брекети   характеризуються більш доступною ціною, ніж керамічні та сапфірові. Вони естетичні і красиві, але недостатньо міцні і можуть міняти первісний колір, оскільки здатні вбирати барвники .

 Брекети - для здоров'я і ... для стилю!


Тим, хто віддає перевагу непомітні брекети, варто задуматися над Лінгвальні варіантом . Їх головні недоліки - висока вартість і проблеми з дикцією на початку носіння, які тривають, поки мова не пристосуватися до зменшення обсягу порожнини рота.

 Брекети - для здоров'я і ... для стилю!


Як правильно доглядати за брекетами?

1. Дотримуйтесь правильну гігієну порожнини рота. Ретельно чистите і обполіскуйте зуби після кожного прийому їжі.

2. Частка порожнини рота з брекетами - непроста справа. Вам знадобиться цілий ряд спеціальних пристосувань. Використовуйте спеціальну V-подібну зубну щітку   з вирізом на щетині, який повторює контури брекет-системи. Горизонтальними рухами очистіть зовнішню поверхню зубів уздовж всієї дуги. Залишки їжі між зубами видаліть за допомогою флосса . Для очищення поверхні зубів, закритою дугою брекета, використовуйте йоржики .

 Брекети - для здоров'я і ... для стилю!


3. Використовуйте засоби, рекомендовані вашим доктором - розчини, ополіскувачі.

4. Змініть раціон харчування . Не їжте нічого твердого та вузького. Виключіть холодну і гарячу їжу. Краще не пити фарбувальні напої (чай, кава, соки).

 Брекети - для здоров'я і ... для стилю!


Багатьох хвилює питання, чи є які-небудь вікові обмеження використання брекетів? Ні. Сьогодні вже нікого не здивує людина з пластиною на зубах. Це навіть модно і стильно! Колись їх сором'язливо прикривали рукою, зараз же вони стали окрасою. Носіння брекет-систем можна перетворити на задоволення. Вони зовсім не повинні бути звичайними і нічим непримітними. Брекети можуть бути яскравими і незвичайними, що привертають увагу і додають зовнішності свого власника родзинку!
Автор: Яна Колосовська