Як вивести токсини з організму
 Чи траплялося вам відзначати у себе головні болі, нервозність, погіршення стану шкіри без об'єктивних на те причин? Якщо так, то в більшості випадків ці неприємності свідчать про накопичення токсинів у вашому організмі. Надходять шкідливі речовини в нас тихо і непомітно, але по здоров'ю б'ють без попередження! Дізнаємося більше про ворогів нашої краси і зрозуміємо, що з ними робити далі.

Як токсини потрапляють всередину нас

Головні причини, що допомагають накопичуватися токсинам - неякісна їжа і нездоровий спосіб життя. Зокрема:

• харчові отруєння зіпсованими продуктами, отруйними грибами, неправильно приготованим м'ясом;
• нераціональне харчування, жорсткі дієти;
• некип'ячена вода;
• погана екологія, особливо в міській межі;
• алкоголь, куріння;
• застосування косметики, побутової хімії, що містить парабени, зволожувачі;
• діяльність гельмінтів (паразитичних черв'яків);
• порушення в обміні речовин і інші захворювання.

Чим небезпечні токсини

Загальний механізм дії токсинів на організм наступний: накопичені роками в тканинах, крові, лімфі, вони поступово проникають всередину клітин, ламаючи їх структуру. Це прямий шлях до небезпечних захворювань.

Якщо розглянути більш докладно, то токсини:

1) знижують захисні функції організму. Це загрожує гострим перебігом захворювань, довгим одужанням і занепадом сил, сонливістю і швидкою стомлюваністю;
2) ушкоджують червоні кров'яні клітини;
3) «дарують» шкірі нездоровий колір, роздратування і алергії;
4) роблять волосся рідкісними, тонким, тьмяним;
5) викликають швидке старіння організму.

Позбавляємося від токсинів

Не варто чекати зовнішніх проявів дії токсинів. Краще вже зараз взяти на озброєння поради по очищенню організму і застосувати їх до життя. Тим більше що нічого складного в них немає.

 Як вивести токсини з організму


Раціональне харчування

Своєрідною «мітлою» для кишечника є клітковина вона міститься у свіжих овочах і фруктах, злаках, висівках і квашеній капусті. А щоденне вживання яблук протягом місяця відмінно порадує вас відображенням у дзеркалі! Тільки ретельно мийте плоди, попередньо счистив з них шкірку.

Переглянете підхід до приготування м'яса: замість смаження курятину, рибу і яловичину краще відварити або запекти. Відмовтеся від магазинних «делікатесів», багатих на штучні добавки та барвники.

Вода - життя

Токсини терпіти не можуть рідина, що виводить їх з організму. Тому пийте більше води, забувши про чай, каву або пакетованих напоях. Як доповнення, допускаються зелений чай або відвари з трав.

 Як вивести токсини з організму


Дні розвантаження

Регулярний відпочинок з періодичністю раз на тиждень дає поштовх для самоочищення травної системи. Вибирайте розвантажувальний день на свій смак: фруктовий, овочевий, кисломолочний.

Спорт

У боротьбі з токсинами було б чудово одержувати регулярно фізичні навантаження, які вам до душі. Принцип такий: утворена в м'язах молочна кислота зв'язує шкідливі речовини і відповідає за їх інтенсивне виведення.

 Як вивести токсини з організму


Відвідування лазні або сауни

Підмогою для боротьби з токсинами стане їх виведення через шкіру при допомогою парної. Якщо не можете регулярно відвідувати цей храм здоров'я, підійде ванна з добавкою у вигляді морської солі.

 Як вивести токсини з організму


Лікувальні трави

Наша природа щедра на трави, що допомагають вивести шкідливі токсини. Наприклад, це пелюстки календули, овес, листя чорної смородини, лист брусниці. Можна самостійно зібрати сировину або скористатися готовими аптечними чаями. Врахуйте, що ефект стає помітний, якщо пити фіточай не менше 2 місяців.

Препарати з аптеки

Помічниками в боротьбі з ненависними шкідниками жіночій красі виступають і кошти з аптеки - сорбенти. Найпопулярніші з них - Ентеросгель, Смекта, Фільтрум, звичайний активоване вугілля   та ряд інших. Не забудьте перед покупкою заглянути в інструкцію.

Дотримання цих простих порад допоможе вам підтримувати чудову форму, посприяє гарному настрою і порадує відображенням у дзеркалі. Однак після очищення організму від токсинів не варто знову навантажувати себе некорисної їжею і повертатися до способу життя, далекому від ідеального. Нехай раціональне харчування і нові звички стануть вашими супутниками по життю!
Автор: Яна Колосовська


 Проженемо застуду народними засобами
 На жаль, щороку настає пізня осінь, вогка, з дощами і пронизливим вітром. Хтось застуджується рідко, а хтось рази 2-3 за сезон. Але, по суті, від застуди не застрахований ніхто.

Нездужання, біль у горлі, нежить, температура знайомі кожному з нас. На жаль, застудитися можна абсолютно непомітно для себе, а лікування займає певний час. Добре, якщо людина звертає увагу відразу навіть на слабкість, несподівану втому, головний біль. У такому випадку допоможуть рецепти лікування застуди наших бабусь і прабабусь.

Прийшовши додому з роботи, при нездужання, не потрібно навантажувати себе домашніми клопотами. Здоров'я важливіше всього.

Згадаймо, багатьох з нас, при застуді, бабусі поїли гарячим молоком з додаванням невеликої кількості меду, вершкового масла і чайної соди . Не менш ефективний при застуді гарячий чай з малиною   або липовим цвітом . Після того, як вони випиті, потрібно відразу ж лягти в ліжко, накритися ковдрою і постаратися заснути. Після нічного потіння, до ранку, як правило, стає значно краще.

Протягом дня приймають питво з липового цвіту . 1 десертну ложку липового цвіту заварити 1 склянкою окропу, настоювати 20 хвилин, процідити, додати чайну ложку меду. Пити 3 рази на день за півгодини до їди.

Під час застуди п'ють так само малиновий сироп .

Добре допомагає впоратися з застудою і журавлина , Яка має протизапальну дію і містить багато вітамінів. 1 стакан журавлини обшпарити, потовкти дерев'яним товкачем, злити сік, вичавки залити 1 літром води, поставити на вогонь і покіпятіть хвилин 5. Процідити, змішати з соком і додати 1/2 склянки меду.

Випити протягом дня в проміжках між їдою.

 Проженемо застуду народними засобами


М'ятна питво

1 ст. ложку м'яти перцевої залити 1 склянкою окропу, довести до кипіння, зняти з вогню, настоювати 5 хвилин, процідити, додати 1 чайну ложку меду і 1 чайну ложку лимонного соку, перемішати. Пити теплим 3 рази на день.

При ангіні народна медицина рекомендує повільно жувати після їжі злегка розтерті березові бруньки . Горло так само полощуть настоєм з березових бруньок - 1 чайну ложку заварити склянкою окропу, настояти півгодини, процідити, додати 1 чайну ложку чайної соди і полоскати горло.

Для полоскання використовують і наступний склад:

Змішати 2 ст. ложки квіток ромашки аптечної, 1, 5 ст. ложки квіток липи, добре перемішати. Взяти 1 десертну ложку суміші і заварити неповним склянкою окропу, настоювати 20-25 хвилин. Полоскати кілька разів на день.

Старовинний рецепт від нежиті

У фарфоровій ступці (чашці, можна керамічної) обережно розтерти 20 г попередньо подрібненого прополісу з 1 чайною ложкою вершкового масла без рослинних добавок, додати 1 ст. ложку рослинної олії, добре перемішати. Намочити цією сумішшю ватні тампони і вкласти в ніздрі, але не запихати глибоко.
Робити так вранці і ввечері до одужання. На ніч тампони не залишати.

При кашлі п'ють гаряче молоко з мінеральною водою.

Після того, як спаде температура, потрібно включити в раціон отарних курятину, телятину, тріску, хек, гречану і вівсяну каші.

 Проженемо застуду народними засобами


Добре допоможе організму зміцнитися і відновити імунітет настій з кореня селери.

Натерти на тертці або нарізати шматочок селери , Щоб вийшла 1 ст. ложка, залити 1 склянкою окропу, настоювати в термосі 3-4 години. Процідити, приймати по 1/4 склянки 3 рази на день за півгодини до їди.

Парапсихологи кажуть, що важливий і настрій хворого.   Наприклад, уявити, що застуда - це шкідлива комаха або невеликий монстр, прибити його в уяві хлопавкою, віником, акуратно оселити на совок і викинути. Подумки примовляючи: «Простуда, геть! »

А маги кажуть, що із застудою потрібно, як з усякою чорної енергією, боротися часником - повісити його в головах, розкласти поруч з ліжком, в старовину дітям на шию одягали часникові намиста, нанизавши часточки на сувору нитку.

А щоб застуда не прилипала, потрібно правильно харчуватися, рухатися, гуляти в будь-яку погоду на свіжому повітрі і ніколи не сумувати.
Автор: Наталя Алексєєва