Бути чи не бути: секс під час менструації
 Це непристойно, жахливо і взагалі протиприродно - приблизно такими словами характеризують секс під час менструації старше покоління. Але всупереч їх думку (або на зло) молоді пари все одно роблять «це». Чи існують об'єктивні медичні аспекти стримати свій запал? Дозволити не можна заборонити - де поставити кому?

Щоб оцінити масштаби сексуального «злочину» звернемося до статистики. Приблизно 30% жінок вважають, що секс під час менструації - найкраще, що було в їхньому житті. Відчуття яскравіше, оргазм довше, а загальне самопочуття краще. Ну, от як не віддатися насолоді? Ті виділення, які закономірні в цей період процесу не заважають, а навіть навпаки, сприяють більш легкому проникненню, виступаючи в ролі природного мастила.

Традиції проти медицини

Заборона на статеві стосунки існують у багатьох культурах світу. Особливо завзяті противники «критичних днів», як свідоцтва злочину жінки проти всього людства (згадуємо Біблію) мали право навіть убити дружину, якщо та випадково забруднила кров'ю сімейне ложе. На щастя, сучасні чоловіки більш лояльні до своїх жінок і куди розумніше своїх попередників. Сьогоднішня медицина їх у цьому цілком підтримує, і навіть дає зелене світло на «це» якщо їм несила.

Менструація не є протипоказанням до інтимного самоти любовної пари, якщо обидва партнери добре себе почувають і не бачать нічого поганого в своїх діях. Але, в той же час, перш, ніж ви поринете в світ пристрасті, зважте всі за і проти.

Бути чи не бути?

Ризик зараження інфекцією в період менструації істотно зростає, та й завагітніти без запобігання в цей час теж можна. У групі ризику жінки, у яких короткий або нерегулярний цикл. Тому дотримуйтесь техніку безпеки! Будьте сексуально розкутими без шкоди здоров'ю.

3 причини зробити «це»

Інтимна близькість під час менструації знімає хворобливі відчуття, які турбують жінок зважаючи на скорочення матки.

Оргазм в цей період відчувається гостріше, він більш тривалий і дуже яскравий.

Секс в ці дні - ознака особливих довірчих відносин між партнерами. Як правило, жінки погоджуються на такий відвертий інтим тільки з перевіреними коханцями.

 Бути чи не бути: секс під час менструації


5 причин забути про це на час

Плаксивість, дратівливість, образливість та інші симптоми ПМС - не кращий фон для любовного проведення часу. Іноді краще відмовитися від задуму, ніж розбігтися відразу ж після її втілення.

Отримане виховання і категорична позиція суспільства «не можна» може зіграти злий жарт з партнерами. Вони можуть відчувати себе «не в своїй тарілці» і тоді отримати задоволення стає неможливим. Реально оцінюйте свої бажання.

Як би парадоксально це не звучало, але істинний рівень власної гидливості ми дізнаємося тільки під час будь-яких подій. Якщо ви або ваш партнер раніше не займалися сексом під час менструації, потрібно бути готовими до раптового спаду бажання. Але, відразу ж зауважимо, трапляється це нечасто.

Зважаючи пониження імунітету підхопити інфекцію в цей період простіше простого. Крім того, умовно-патогенні бактерії, які живуть на слизовій піхви жінки, під час критичних днів можуть бурхливо розмножуватися, що іноді призводить до хронічних запалень. Тому гігієна насамперед.

Лікарі не рекомендують вдаватися до любовних утіх в період критичних днів жінкам, які мають які-небудь інфекційні, запальні захворювання сечостатевої системи. Поклавши руку на серце, зізнаємося: 3-5 днів без сексу можна і перетерпіти.

Альтернативні способи отримання задоволення

Мастурбація.   Зважившись на самозадоволення, не забудьте в комплекті з вібратором використовувати презерватив. Це є необхідною умовою гігієни.

Петтінг.   Дана форма сексуальної активності практикується багатьма коханцями і у звичайні дні. Вона здатна принести розрядку, яка за своєю силою ні в чому не поступається традиційному сексу.

Оральний секс.   Мало хто з чоловіків сприймає його з ентузіазмом в ці дні, але є й любителі «полунички». Ескулапи медицини не заперечують проти дій такого роду.

Якщо ви налаштовані на секс

Візьміть до уваги рекомендації гінекологів:

1. Прийміть душ.   Це бажана складова будь-якого статевого акту, але саме під час критичних днів даний пункт пропускати не тільки не раціонально, але й небезпечно для здоров'я.

2. Скористайтеся презервативом.   Не грає ролі, чи використовуєте ви інші методи контрацепції чи ні. Пам'ятаємо про жіночу уразливості в цей період.

3. Виберіть кращу позу.   Безумовно, у вас вже є свої переваги в інтимі, але і в цьому випадку можна піти на компроміс. Лікарі попереджають, що найкраща поза для утіх в критичний період здоров'я жінки - місіонерська з неглибоким проникненням.

Будьте здорові й бажані!
Автор: Наталя Бартукова


 Кесарів розтин - так чи ні?
 Кесарів розтин - поширений метод розродження. Раніше воно було крайнім заходом, використовуваної для порятунку життя у випадку, якщо немає жодних шансів на самостійні пологи. Проте потім цей метод стали застосовувати набагато ширше і частіше, але при цьому досі навколо нього не змовкають суперечки. Чому? З чим пов'язані всі ці сумніви і коливання?

Кесарів розтин - що це таке?

Це - хірургічне втручання в організм матері. А сенс його полягає в тому, що для появи малюка на світ розрізається черевна стінка і стінка матки, розтинають плодовий міхур. Потім на матку накладають кетгутовие шви і зашивають її. Середня тривалість операції - 20-40 хвилин. Проводять кесаревий і планово, і екстрено, якщо раптом виникає небезпека.

Показання:

• Ризикована для нових пологів стан рубця на матці після вже зробленого раніше кесаревого розтину;

• Захворювання матки;

• Вузький таз (він може бути анатомічно вузьким - занадто вузьке кісткове кільце, а також клінічно вузьким - коли для конкретної мами конкретна дитина занадто великий);

• Плід більше 4 кг;

• Захворювання очей;

• Травми м'язів промежини;

• Травми хребта і тазу;

• Відшарування плаценти;

• Гостра гіпоксія плоду.

 Кесарів розтин - так чи ні?


У всього є наслідки

Іноді породіллі самі воліють кесарів природного способу. Це стосується тих, хто психологічно не підготовлений до пологів. Вони бояться болю і думають, що краще заснути, прокинутися - і побачити дитину. При цьому часто забувають про післяопераційній рані і наслідках для мами і дитини. Чи варті легкі пологи цього?

Хірургічне втручання навіть при найкращому розкладі може мати наслідки - може виникнути кровотеча, інфекція, може статися травмування сусідніх органів.

Крім того, кесарів розтин залишає багато відбитків, один з яких - шви на животі і на матці. Шви на животі можуть розійтися - тоді обов'язково потрібно звернутися до лікаря. Крім того, шов може хоч і добре зростися, але при цьому виглядати дуже негарно. У цьому випадку знову знадобиться хірургічне втручання. Куди гірше все обстоит зі швом на матці - на жаль, їх підправити можна. А від них залежатиме можливість нової вагітності та пологів.

Ще одна проблема - годування груддю. Після операції дитину не можна прикладати до грудей. Це пов'язано з вмістом препаратів, які необхідно було використовувати у зв'язку з операцією. Дитину перший час доводиться годувати з пляшечки і не завжди після цього його легко привчити до грудей, адже смоктати соску куди простіше, ніж мамині груди.

 Кесарів розтин - так чи ні?


Скільки часу треба, щоб відновилася звичайне життя?

• Після операції дозволяється піднятися через 6:00, а в звичайну палату переводять протягом доби. На п'ятий день роблять УЗД і, якщо все в порядку, на 6-7 добу виписують.

• Перші півтора місяці заборонена ванна - приймати можна тільки душ.

• Фізичні навантаження допускаються не раніше, ніж через 2 місяці, якщо загоєння проходить без жодних ускладнень.

• Жити статевим життям можна через 6 тижнів, якщо при огляді лікар не буде виявлено проблем.

• Планувати нову вагітність лікарі радять не раніше, ніж пройде 2 роки.

І, що дуже важливо, наслідки спостерігаються не тільки у матері, але і у дитини. Вченими давно доведено, що діти, народжені за допомогою кесаревого розтину, важче адаптуються до навколишнього середовища. Природні пологи - потужний механізм, що запускає всі системи життєзабезпечення малюка. За статистикою, у «кесарят» в 2-3 рази частіше зустрічаються всілякі неврологічні порушення.

Будь-яка операція увазі знеболювання, передопераційний і післяопераційний догляд. Все це вимагає медикаментів, які ніяк не можна назвати корисними для малюка. От і виникає парадокс - під час вагітності страшно випити зайву таблетку, а потім - купа медикаментів. А тому добре подумайте, перш ніж вибирати кесарів розтин без серйозної необхідності.
Автор: Яна Колосовська