|
Свіже дихання - неодмінний атрибут благополуччя людини нарівні зі стильним вбранням та найкращими людськими якостями. Швидше, воно навіть важливіше інших складових вашого образу: неприємності з запахом з рота можуть звести на «ні» всі зусилля по формуванню іміджу успішної леді. Ситуацій, коли потрібно освіжити дихання протягом дня, достатньо: прийом їжі зі специфічних інгредієнтів, викурена сигарета, проблеми зі здоров'ям ... Що робити, якщо зубні паста та щітка, освіжувачі і жувальна гумка недоступні, а бути на висоті потрібно з хвилини на хвилину? Пропонуємо вашій увазі прості і доступні способи позбутися від поганого запаху.
«Похідні» методи, які не потребують підготовки
Хороші тим, що вимагають мінімальних зусиль, але досить ефективні. Тому для маскування несвіжого дихання можна скористатися будь-яким способом на вибір:
• з'їдати пів чайної ложки імбирного порошку після прийому їжі;
• пожувати шавлієву гілочку;
• розгризти кавове зерно;
• пожувати свіжу зелень петрушки або її корінець;
• недовгий час потримати за щокою гілочку сухий гвоздики, проробляючи процедуру 3-5 разів за день;
• з'їсти парочку підсмажених або зацукрованих горіхів: особливо добре вони маскують часниковий і цибульний запахи;
• пожувати насіння фенхелю;
• з'їсти невелику жменьку смажених соняшникових насіннячок;
• перекусити великим яблуком. За день для досягнення мети можна з'їдати до 3-5 плодів;
• пожувати невеликий шматочок редьки чорної;
• з'їсти натщесерце трохи зацукрованих анісового насіння;
• пожувати і потримати в роті мускатний горіх дозою 1-1, 5 г;
• пожувати трохи порошку сухого молока.
Гріх не спробувати на собі і сили природи для набуття свіжого дихання. Одним з найдієвіших способів проти несвіжого запаху з рота можна назвати полоскання і трав'яні чаї. Зрозуміло, вони більш трудомісткі в приготуванні, але не менш ефективні.
Зустрітися з деякими рецептами: для вашої зручності та економії часу тут наведені тільки найпростіші способи приготування.
1.
Полощіть рот настоєм з лаврового листа, кардамону і кориці або відваром з кураги.
2.
Візьміть будь-яке олію і хвилин 5 «покатайте» в роті, після чого виплюньте. Інший варіант рецепта - змішати пару столових ложок такого ж масла з невеликою ложечкою солі. Застосувати аналогічно.
3.
Заваріть чай з кори дуба, звіробою, березового листа і ромашки, взявши інгредієнти в рівних пропорціях. Можна пити потрошку весь день.
4.
20-30 крапель аптечної настоянки звіробою розвести в 1/2 склянки води і прополоскати рот.
5.
Хвойний відвар не тільки чудово очищає порожнину рота від поганого запаху, але і володіє лікувальними властивостями - загоює дрібні ранки.
6.
Використовуйте відвар з полину (1 столова ложка сировини на склянку води) як полоскання пару разів на день.
7.
У м'ятний чай додайте парочку крапель соку лимона і прополощіть рот. Інший варіант - розчинити у склянці води по парі крапель готових масел перцевої м'яти і лимона.
Якщо наявність поганого запаху і проблеми зі свіжістю є для вас швидше винятком і з'являються «завдяки» особливим продуктам, нічого страшного. Експрес-методи для свіжості дихання оперативно допоможуть вам знову відчути себе впевнено і «на коні». А от якщо подібні неприємності переслідують вас постійно, варто звернути пильну увагу на здоров'я. Причинами поганого «амбре» можуть бути як захворювання порожнини рота, так і внутрішніх органів. Тому не нехтуйте походом до лікаря для призначення грамотного лікування. Як правило, коли зникає справжня причина несвіжого дихання, то й проблема запаху з рота відпадає сама собою.
|
Почати мінятися - відмінний спосіб позбутися від нудьги і депресій, переслідуючих нас майже щоосені. Пропонуємо зробити Осінь-2011 початком нового життя. Придбаємо корисні звички, зміцнимо здоров'я, підбадьорити і, дивись, зима пролетить на позитиві, а за нею і довгоочікуване весняне сонце!
Звичка 1. Не пропускайте сніданок
Більшість з нас знає, що сніданок - найважливіший прийом їжі в день. Після того, як протягом всієї ночі ви нічого не їли, ваш організм потребує палива, щоб продовжувати діяти. Сніданок - єдиний спосіб додати тілу імпульс на весь день вперед. Крім того, люди, які снідають, як правило, отримують більше поживних мікроелементів, зернових, фруктів у своєму раціоні.
Ще одна причина не забувати про сніданок - клітковина. Більшість людей не отримують необхідної кількості клітковини в день (це від 25 до 38 грамів на день). І саме сніданок може змінити цю ситуацію. Тому що на сніданок ми їмо зернові або вівсянку. А адже клітковина підтримує серце, покращує травлення.
Ну, і головне - ті, хто снідає, підтримують свою вагу в нормі. Навіть банальний бутерброд або тарілка кукурудзяних пластівців - і ви вже зробите багато для свого здоров'я і стрункості. Здорово, правда?
Звичка 2. Уникайте зневоднення
Хоча температура навколишнього повітря стає більш комфортною, і пити хочеться менше, ніж у спеку, ми не будемо відмовлятися від пиття. Восени, як і в будь-який час року, важливо споживати достатньо води. Ви також можете поповнити запаси рідини, споживаючи продукти з високим вмістом води, такі як помідори, баклажани, огірки, кавуни.
Підказка
: Середньому дорослому чоловікові в день потрібно 3, 7 літрів води, жінці - 2, 7 літрів.
Звичка 3. Їжте антиоксиданти
Це не тільки молодість, а й хороший імунітет. А колег з нежиттю з приходом осені стає все більше! Тому збагачуємо раціон продуктами, що містять антиоксиданти. Найпростіша підказка, як це зробити, - стежте, щоб овочі та фрукти становили половину вашої тарілки при кожному прийомі їжі. А друга підказка - не забуваємо про прості, але дуже корисні, що підвищують імунітет продукти з вітамінами і мікроелементами:
- Вітамін С міститься в 100% апельсиновому соку, червоному і зеленому перці, брокколі. Ці продукти мають більш 100 мг вітаміну С у середній порції.
- Вітамін Е міститься в горіхах, шпинаті, соняшниковій олії.
- Бета-каротин шукаємо в гарбузі, моркві, капусті, зелені.
- Селен міститься в горіхах, грибах і рибі, такий як тунець і палтус.
- Цинк міститься в пісному м'ясі, квасолі, горіхах, знежирених молочних продуктах.
Звичка 4. Знайдіть нові види тренувань
Практикуючи одні й ті ж тренування з сезону в сезон, ми забезпечуємо собі так званий ефект «плато» або вставшего ваги. Організм адаптується до вправ, і для того, щоб бачити ефект від тренувань, потрібно щоразу збільшувати навантаження. А це, погодьтеся, вже не приносить задоволення, а веде тільки до втоми і негативним емоціям. Тому дуже важливо постійно пропонувати своєму тілу нові, раніше незвідані навантаження, щоб м'язи продовжували бути в тонусі, а калорії спалювалися.
Якщо ви звикли бігати, то варто додати в заняття по кілька хвилин спринту, або іноді достатньо просто поміняти маршрут, по якому ви бігаєте. Якщо ви займаєтеся на велотренажері - замініть від 10 до 30 хвилин раз на тиждень біговою доріжкою. Якщо ви звикли тренуватися в приміщенні, то додайте вправи на свіжому повітрі. Іноді навіть така невелика деталь призведе до відновлення ефективності занять.
Звичка 5. Знайдіть для тренувань подругу
Всі знають, що основна складність на шляху до стрункості та здоров'я - мотивація. Наявність партнера з фітнесу в чому вирішує проблему. Можна навіть придумати якийсь штраф один для одного, якщо хтось скасовує заняття. Можна піти і далі. Знайдіть подругу по заняттях ... віртуально. Інтернет дає відмінну можливість знайомитися і об'єднуватися за інтересами. Можете завести щоденник, який будете бачити тільки ви і ваші однодумці, і заносити туди плани, звіти про заняття, поради. І тоді виправдання типу «мені не з ким сходити на пробіжку» стануть неспроможними!
Звичка 6. Ставте цілі
Це прекрасний стимул змінитися. Тільки, якщо вони не є сложнодостіжімимі або не відповідають вашим можливостям. Наприклад, поставте мету на тиждень - споживати більше фруктів і овочів. Це більш реалістично, ніж схуднути на Х кілограмів. Або, приміром, поставте мету займатися по 30 хвилин три рази на тиждень, але не все життя, а хоча б тиждень. Це буде також завдання здійсненне, і приємно буде про неї звітувати перед собою. Коротше, цілі не повинні вас вводити в депресію, а навпаки надихати. Краще просуватися дрібними кроками, це не дозволить вам швидко здатися і закинути турботу про здоров'я.
Звичка 7. Думаємо про ... літі
Думайте про те, що літо зовсім скоро. І якщо ви будете все робити правильно в жовтні, то до червня станете абсолютно щасливі з приводу свого тіла. Наблизити літо допоможе і поїздка в теплі краї на Різдво. Це ще раз мотивує не закидала заняття і стежити за харчуванням. Тому що можливість продемонструвати бікіні є і в січні. А до речі, як щодо басейну до кінця осені або зими? Постійна увага до фігури не дасть вам дивуватися на початку червня зайвому жирку на стегнах і животі.
|
|
|
|
|
|